Vakantiechecklist deel 3
Hier is dan het laatste deel van de vakantiechecklist, in deze extra blogpost hebben we een checklist voor als u met het vliegtuig op vakantie gaat. Wij bieden geen accommodaties aan in het buitenland maar u kunt altijd de checklist erbij pakken.
Documenten
Verzekeringen
Geld
Medisch
Persoonlijke uitrusting
Hele potten gezicht crème, zonnebrand of bodylotion. Ze nemen veel plek in beslag en daarnaast heb je eigenlijk die grote hoeveelheden waarschijnlijk niet nodig. Zorg daarom dat je een reissetje haalt (Hema, Action, Xenos etc.) hierin kun je je vloeibare stoffen kwijt.
Handbagage
Vloeistoffen die worden meegenomen in de handbagage op pan-Europese vluchten, mogen niet meer dan 100 ml bedragen. De reisflesjes zijn zo gemaakt dat ze precies de juiste dosering bevatten, zo weet je tenminste zeker dat er niks word weggegooid.
Kinderen mee op reis?
Handbagage
Voor vertrek
Check altijd voordat u van huis vertrekt uw koelkast op bederfelijke waren, zorg dat containers/ prullenbak leeg zijn zodat er geen ongedierte bij kan komen wanneer u weg bent. En laat de verwarming/ verlichting niet aan staan om extra kosten te voorkomen. Indien u huisdieren heeft zorg dat er dagelijks iemand komt kijken (katten, knaagdieren) en laat uw hond nooit zonder toezicht achter, u kunt hem natuurlijk ook meenemen als dat kan.
Meest vergeten items op vakantie
Ja hoor eenmaal aangekomen op het vakantieadres wil je even een prachtige foto maken van het uitzicht en de omgeving.. tenminste als u uw camera niet was vergeten. Dat is balen! Hieronder een kleine lijst van de meest vergeten items op vakantie.