De sfeervolle woonkamer is heerlijk licht en door de glazen pui over de volle breedte van de living (floor to ceiling windows) kunt u genieten van de befaamde Zeeuwse luchten en zonsondergangen. Met de dubbele tuindeuren kunt u de woonkamer optimaal met de tuin verbinden. Naast een grote eettafel is er een gezellige zithoek met flatscreen TV met buitenlandpakket, cd/dvd speler en een sfeervolle gashaard.
De luxe, open keuken is volledig uitgerust met moderne kwaliteitsapparatuur zoals een combi magnetron, vaatwasser en een Nespresso machine.
De villa beschikt over twee zeer ruime slaapkamers, waarvan 1 met televisie en badkamer ensuite met inloop regendouche, toilet en dubbele wastafel. De tweede badkamer is voorzien van inloop regendouche, toilet en dubbele wastafel.
Als u de tuindeuren in de woonkamer opent naar het extra royale terras kunt u direct van het buitenleven genieten. U vindt hier een grote eettafel en twee comfortabele ligbedden. De royale tuin grenst aan een waterpartij en wordt omringd door glooiingen, helmgras en duinstruweel.
De vakantievilla beschikt over een inpandige berging met een wasmachine, droger en vriezer. Er is parkeergelegenheid voor twee auto’s per villa.
Huisdieren zijn niet toegestaan in deze vakantievilla.